5 modowych wskazówek, jak ukryć brzuch.

Czy masz kompleks na punkcie swojego małego „brzuszka”? Nie wpadaj w panikę, moda przychodzi Ci na ratunek, abyś w końcu czuła się komfortowo w swoich ubraniach.

1. Bluzki, które ukryją Twój brzuszek.

Jest to prosta technika, która nie wymaga zakupu. Co więcej, został on już wypróbowany i przetestowany! Lekko wsuń dolną część topu w dżinsy, spodnie lub nawet spódnicę i wsuń go, aby uzyskać naturalną objętość, która nie będzie pokazywać fałdek na brzuchu. T-shirt, koszula lub sweter, wszystko pasuje! Ponadto w tym sezonie jest to bardziej stylowe niż kiedykolwiek: wybierz się na to z zamkniętymi oczami!

2. Wybierz ubrania o kroju „peplum”.

Jeżeli prawdą jest, że wszystkie detale znajdujące się na wysokości brzucha są generalnie zakazane, aby nie przyciągać wzroku do Twojej strefy kompleksów, to krój peplum jest z drugiej strony jedynym wyjątkiem, który potwierdza regułę. Dlaczego nie? Dość proste, ponieważ ten rodzaj fasonu, znany jako krój „falbany”, który przybiera wygląd dużej falbany, pozwoli zakamuflować ubranie, które marszczy się pod brzuchem i ukryje miejsce, w którym tkanina zwykle zaznacza małe wybrzuszenie.

3. Postaw na proste lub rozszerzane fasony, aby ukryć brzuch.

I tak, nie można ich pominąć, aby ubrać Cię bez formowania kształtów i zachować elegancję mimo „okrągłego” brzucha. Dzięki nim nie wpadniesz w pułapkę zbyt obszernych i bezkształtnych ubrań, ale też nie będziesz wyglądała na zmęczoną i przygarbioną, a to przecież podstawa! Wybieraj proste fasony, zarówno w przypadku topów, jak i sukienek, a także rozkloszowane spódnice lub doły sukienek, które możesz dowolnie rozszerzać, aby uzyskać dyskretny kamuflaż.

4. Zrezygnuj z topów i krótkich kurtek, gdy masz brzuch.

Chociaż wyglądają świetnie i kochasz ich chłodny i rockowy wygląd, są one zobowiązane do podkreślenia brzuszka i wybrzuszeń, jeśli je masz. Nie są to więc najlepsze ubrania dla Ciebie. Lepiej unikać ich w swojej garderobie, aby nie popełnić modowego faux-pas z powodu swojej morfologii. Z drugiej strony, nie wahaj się wybierać długich kurtek, aby wyglądać szczuplej!

5. Bielizna korygująca, która zlikwiduje Twój brzuszek.

Jest to tajna broń, którą nie zawsze chcesz wyciągnąć, ale która pozostaje bezkonkurencyjna pod obcisłą sukienką, długim topem lub dopasowaną ołówkową spódnicą. Niezależnie od tego, czy chodzi o modelujące body, czy o majtki z wysokim stanem w stylu retro, które pomogą Ci uzyskać płaski brzuch.

One thought on “5 modowych wskazówek, jak ukryć brzuch.

  1. Najgorszym wyborem są topy i krótkie koszulki, w których uwidacznia się brzuch.

Comments are closed.